SAUNA SPA CONCEPT

WYPOSAŻENIE SAUN

W naszej ofercie znajduje się szeroki przekrój pieców do saun, generatorów pary, sterowników oraz innego wyposażenia renomowanych firm światowej klasy. 

hUUM

Minimalistyczna i otwarta konstrukcja pieców Huum pozwala pokazać piękno kamieni i dodaje saunie uroku. Ciesz się łagodną parą jak w tradycyjnej saunie. Dzięki dużej ilości kamieni, piece Huum zapewniają łagodną i długotrwałą parę.

PIECE KOLUMNOWE

DROP

Piec Hum Drop jest inspirowany najczystszym elementem natury – kroplą wody. Jego okrągła konstrukcja zmiękcza i ożywa kanciaste wnętrze sauny. Ten kompaktowy piec mieści do 55 kg kamieni, gwarantując długą parę.

Wysokość: 59 cm
Szerokość: 39 cm
Głębokość: 33,5 cm
Pojemność kamieni: 55 kg

HIVE

Hum HIVE to eleganckie rozwiązanie do większych saun, na przykład w SPA czy na siłowni. Mieści do 270 kg kamieni, co zapewnia długotrwałą gorącą parę nawet dla większych grup, a przy okazji wygląda świetnie.

Wysokość: 75 cm
Średnica: 56 cm
Pojemność kamieni: 270 kg

HIVE MINI

HIVE Mini to odchudzona wersja pieca HIVE. Podczas gdy HIVE jest przeznaczony do większych saun (270 kg kamieni), HIVE Mini mieści do 170 kg kamieni do sauny i nadaje się do mniejszych saun.

Wysokość: 75 cm
Średnica: 46 cm
Pojemność kamieni: 170 kg

CLIFF

Hum CLIFF to smukły piec do sauny idealny do saun o ograniczonej przestrzeni. Elegancka konstrukcja eksponuje dużą ilość kamieni dodając saunie uroku i naturalnego charakteru.

Wysokość: 97,5 cm
Szerokość: 27 cm
Głębokość: 27 cm
Pojemność kamieni: 75 kg

CLIFF MINI

Hum CLIFF Mini o wyjątkowo małych odstępach bezpieczeństwa to model, który szczególnie nadaje się do małych saun. CLIFF Mini to węższa wersja grzejnika CLIFF.

Wysokość: 97,5 cm
Szerokość: 27 cm
Głębokość: 16 cm
Pojemność kamieni: 60 kg

STEEL

Hum STEEL to smukły piec do sauny idealny do saun o ograniczonej przestrzeni. Wypełniony dużą ilością kamieni stanowi idealny wybór dla pasjonatów tradycyjnej sauny.

Wysokość: 97,5 cm
Szerokość: 32 cm
Głębokość: 32 cm
Pojemność kamieni: 150 kg

STEEL MINI

Hum STEEL Mini o wyjątkowo małych odstępach bezpieczeństwa to model, który szczególnie nadaje się do małych saun. STEEL Mini to węższa wersja grzejnika STEEL.

Wysokość: 97,5 cm
Szerokość: 32 cm
Głębokość: 15 cm
Pojemność kamieni: 60 kg

PIECE OPALANE DREWNEM

HIVE WOOD

Hum HIVE Wood to wyjątkowo trwały piec opalany drewnem. HIVE Wood dostępny jest również z nadstawką paleniska, która pozwala na ogrzewanie sauny z innego pomieszczenia.

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 46 cm
Pojemność kamieni: 90 kg

HIVE HEAT

HIVE Heat to piec opalany drewnem do mniejszych saun. Drzwiczki pieca wykonane są z żeliwa, które jest bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. 

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 49 cm
Pojemność kamieni: 90 kg