SAUNA SPA CONCEPT

WYPOSAŻENIE SAUN

W naszej ofercie znajduje się szeroki przekrój pieców do saun, generatorów pary, sterowników oraz innego wyposażenia renomowanych firm światowej klasy. 

TYLO

Minęło 70 lat odkąd szwedzki założyciel Tylö zbudował swój pierwszy piec do sauny. Firma jest dumna ze swojego dziedzictwa – solidnych tradycji rzemieślniczych, głębokiej wiedzy i skandynawskiej spuścizny. Ich pasją jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń. 

PIECE TRADYCYJNE

EXPRESSION

Wygląd pieca Expression nie jest dziełem przypadku. Ten wielokrotnie nagradzany projekt szybko ogrzeje saunę. Posiada wbudowane komory powietrzne, które przyspieszają dystrybucję powietrza i ciepła oraz przyczyniają się do jego energooszczędności. 

Wysokość: 73 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 20 cm
Pojemność kamieni: 12 kg

sENSE

Kolekcja pieców Sense dostarcza ciepło szybko i wydajnie. Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej do komory na kamienie. Powłoka ochronna Thermosafe na piecu zapobiega przypadkowym oparzeniom skóry.

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 43,1 cm
Głębokość: 37,5 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

SENSE COMMERCIAL

Piec odpowiedni do większych saun komercyjnych lub publicznych. Dostępny w kilku różnych mocach wyjściowych oraz kolorach. Powłoka ochronna Thermosafe na piecu zapobiega przypadkowym oparzeniom skóry.

Wysokość: 65 cm
Szerokość: 65 cm
Głębokość: 40 cm
Pojemność kamieni: 25 kg

PIECE COMBI

SENSE COMBI

Działa tak samo wydajnie i szybko, jak pozostałe grzejniki z serii Sense, ale Sense Combi zapewnia tradycyjne doznania w saunie suchej wraz z możliwością włączenia pieca w trybie sauny parowej, zapewniając jeszcze wyższy poziom wszechstronności i przyjemności.

Wysokość: 61,5 cm
Szerokość: 43 cm
Głębokość: 37,5 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

STEROWNIKI

PURE

Elegancka, kompaktowa konstrukcja panelu sterowania Pure sprawia, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i prostotę. Pozwala łatwo ustawić oświetlenie, temperaturę i czas sauny za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

ELITE CLOUD

Panel sterowania Elite Cloud został zaktualizowany o funkcjonalność opartą na chmurze, dzięki czemu możesz kontrolować swoją saunę z dowolnego miejsca! Elite Cloud można indywidualnie zaprogramować według własnego harmonogramu.