SAUNA SPA CONCEPT

WYPOSAŻENIE SAUN

W naszej ofercie znajduje się szeroki przekrój pieców do saun, generatorów pary, sterowników oraz innego wyposażenia renomowanych firm światowej klasy. 

hARVIA

Właściwy piec to serce, a zarazem część wnętrza i klimatu sauny. W tej ofercie możesz znaleźć odpowiedni piec dla swoich potrzeb. Możesz także go dopasować w oparciu o swoje preferencje dotyczące pary. Gama produktów firmy Harvia obejmuje rozwiązania zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego.

PIECE TRADYCYJNE

DELTA

Piec o kompaktowej budowie, zaprojektowany dla małych saun. Konstrukcja umożliwia instalację w narożniku. Dostępny w wersji z pokrętłami lub do sterownika zewnętrznego.

Wysokość: 63,5 cm
Szerokość: 34 cm
Głębokość: 20 cm
Pojemność kamieni: 11 kg

MODERNA

Harvia Moderna to wysokiej jakości elektryczny piec do sauny. Moderna szybko nagrzeje Twoją saunę – a dzięki cyfrowemu sterowaniu dokładnie do pożądanej temperatury z dokładnością do jednego stopnia.

Wysokość: 58 cm
Szerokość: 41 cm
Głębokość: 31 cm
Pojemność kamieni: 25 kg

KIP

Harvia KIP to tradycyjny piec z wbudowanym panelem sterowania lub osobnym sterownikiem. W grzejniku Harvia KIP cena i jakość spotykają się ze sobą tak, żeby zapewnić użytkownikom najlepsze doznania.

Wysokość: 60 cm
Szerokość: 41 cm
Głębokość: 28 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

THE WALL

The wall ma prosty, opływowy design. Piec pasuje do niewielkich przestrzeni i nadaje się do wszystkich rodzajów saun, zapewniając stylowy wygląd. Konstrukcja i materiał pieca są mocne i trwałe.

Wysokość: 70 cm
Szerokość: 38 cm
Głębokość: 26 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

SENATOR

Harvia Senator to podłogowy piec elektryczny zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy lubią spędzać dużo czasu w saunie. Duża komora na kamienie i sześć elementów grzejnych równomiernie i wydajnie ogrzewają saunę. 

Wysokość: 66 cm
Szerokość: 46,5 cm
Głębokość: 34,5 cm
Pojemność kamieni: 40 kg

HIDDEN HEATER

Harvia Hidden Heater to praktyczny piec, który zajmuje bardzo mało miejsca. Jest montowany za ławkami i dlatego bardzo dobrze nadaje się do saun publicznych.

Wysokość: 83 cm
Szerokość: 117,5 cm
Głębokość: 25,5 cm
Pojemność kamieni: 15 kg

VIRTA

Mocna konstrukcja pieca Harvia Virta oraz wyjątkowa łatwość konserwacji sprawiają, że doskonale nadaje się on dla osób często korzystających z sauny i lubiących cieszyć się parą przez długi czas.

Wysokość: 81 cm
Szerokość: 41,5 cm
Głębokość: 48,5 cm
Pojemność kamieni: 70 kg

VIRTA PRO

Piec Harvia Virta Pro jest odpowiedni do dużych saun. Dzięki solidnej konstrukcji, elementom grzejnym podzielonym na dwie grupy oraz łatwej konserwacji, grzejnik Virta Pro jest doskonałym wyborem do intensywnego użytkowania.

Wysokość: 81 cm
Szerokość: 78 cm
Głębokość: 34 cm
Pojemność kamieni: 100 kg

PIECE KOLUMNOWE

GLOW

Piec kolumnowy Harvia Glow został zaprojektowany z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagającego dekoratora sauny. Wybierz wysoki, kolumnowy model Glow, który przyciągnie wzrok w Twojej saunie.

Wysokość: 107,6 cm
Średnica: 36,4 cm
Pojemność kamieni: 80 kg

GLOW CORNER

Oprócz walorów estetycznych, piece Glow oferują również przyjemne doznania w saunie: duża ilość kamieni zapewnia miękką, komfortową parę.

Wysokość: 110 cm
Szerokość: 33 cm
Głębokość: 33 cm
Pojemność kamieni: 50 kg

CILINDRO

Zawiera ogromną ilość kamieni. Dzięki zewnętrznej obudowie, każdy użytkownik może dostosować rodzaj pary: miękkiej podczas wylewania wody na bok grzejnika i ostrej, gdy woda jest wylewana prosto na górę pieca.

Wysokość: 93 cm
Średnica: 32 cm
Pojemność kamieni: 90 kg

CILINDRO PRO

Piec elektryczny Cilindro Pro wytwarza obfitą parę w saunie i świetnie nadaje się do użytku w saunach publicznych, hotelach i firmach mieszkaniowych.

Wysokość: 130 cm
Średnica: 35,5 cm
Pojemność kamieni: 140 kg

CILINDRO SLIM

Piec Cilindro wnosi zalety dużej powierzchni kamieni do małych saun. Grzejnik Cilindro PC66 ma wysoką, ale wąską konstrukcję, dzięki czemu idealnie zastępuje grzejniki ścienne.

Wysokość: 134 cm
Średnica: 25,5 cm
Pojemność kamieni: 75 kg

LEGEND HOME

Kompaktowy elektryczny piec do sauny Legend wprowadza miękkie kąpiele parowe do małych rodzinnych saun. Rustykalna stalowa rama Legend zawiera dużą ilość kamieni, tworząc charakterystyczną saunę parową.

Wysokość: 108 cm
Średnica: 32,5 cm
Pojemność kamieni: 100 kg

LEGEND

Patynowana stalowa rama dużego pieca Harvia Legend zawiera dużą ilość kamieni, dzięki otwartej konstrukcji komory na kamienie można polewać wodą całą zewnętrzną powierzchnię grzejnika.

Model 11 kW
Wysokość: 74 cm
Średnica: 53 cm
Pojemność kamieni: 120 kg

Model 16,5 kW
Wysokość: 83 cm
Średnica: 60 cm
Pojemność kamieni: 220 kg

MODULO

Zaprojektowany tak, aby zapewniać fantastyczne ciepło i parę. Elegancki design i otwarta kamienna powierzchnia Modulo tworzą imponujący wygląd.

Wysokość: 80,5 cm
Szerokość: 55 cm
Głębokość: 55 cm
Pojemność kamieni: 160 kg

PIECE COMBI

DELTA COMBI

Stylowy grzejnik, wykonany z błyszczącej stali nierdzewnej, zawiera dużą ilość kamieni, które wydzielają cudowną chmurę pary. Dzięki swojej konstrukcji Delta może być umieszczona w rogu dla optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Wysokość: 63,5 cm
Szerokość: 34 cm
Głębokość: 20 cm
Pojemność kamieni: 11 kg

THE WALL COMBI

Zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie wilgotną kąpiel w saunie. Jeden piec zapewnia wiele sposobów korzystania z sauny. Dopasowuje się do osobistych preferencji saunowych Twoich, znajomych i rodziny.

Wysokość: 71 cm
Szerokość: 38 cm
Głębokość: 35,5 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

TOPCLASS COMBI

Do wyboru mamy tradycyjną saunę fińską, saunę parową, saunę ziołową lub saunę aromatyczną. Piec stworzony z myślą o kąpiących się, którzy cenią sobie miękką i wilgotną parę oraz pachnącą atmosferę.

Wysokość: 64 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 36 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

COMBINATOR

Piec ten jest właściwym wyborem dla tych, którzy cenią sobie miękką i wilgotną parę oraz aromatyczną atmosferę – a także dla tych, którzy chcą urozmaicenia swoich doznań w saunie. 

Wysokość: 93 cm
Szerokość: 32 cm
Głębokość: 32 cm
Pojemność kamieni: 20 kg

SENATOR COMBI

Senator Combi może stworzyć tradycyjną saunę fińską, saunę parową, saunę ziołową lub saunę aromatyczną – wszystkie doznania saunowe w jednym pakiecie.

Wysokość: 66 cm
Szerokość: 34,5 cm
Głębokość: 46,5 cm
Pojemność kamieni: 35 kg

CLUB COMBI

Superwydajny wielofunkcyjny piec Club Combi został zaprojektowany tak, aby zapewnić wystarczającą ilość pary dla dużej grupy użytkowników od rana do wieczora. 

Wysokość: 70 cm
Szerokość: 50,5 cm
Głębokość: 49 cm
Pojemność kamieni: 60 kg

VIRTA COMBI

Zapewnia różnorodne doznania w saunie. Do wyboru mamy tradycyjną saunę fińską, saunę parową, saunę ziołową lub saunę aromatyczną. Piec Combi to właściwy wybór dla tych, którzy lubią delikatną i wilgotną parę oraz atmosferę tworzoną przez zapachy.

Wysokość: 81 cm
Szerokość: 41,5 cm
Głębokość: 48,5 cm
Pojemność kamieni: 70 kg

VIRTA PRO COMBI

Piec Harvia Virta Pro Combi to wszechstronne połączenie pieca elektrycznego i parownika, które zapewnia doznania w dużych saunach, na przykład w ośrodkach sportowych i wellness. Trwała konstrukcja i łatwa konserwacja sprawiają, że grzejnik jest doskonałym partnerem do intensywnego użytkowania.

Wysokość: 81 cm
Szerokość: 78 cm
Głębokość: 41 cm
Pojemność kamieni: 100 kg