SAUNA SPA CONCEPT

WYPOSAŻENIE SAUN

W naszej ofercie znajduje się szeroki przekrój pieców do saun, generatorów pary, sterowników oraz innego wyposażenia renomowanych firm światowej klasy. 

FFES

FFES jest polskim producentem elektroniki w zakresie urządzeń sterujących pracą saun oraz łaźni parowych. Posiada wieloletnie doświadczenie, co pozwala dostarczać najlepsze produkty do stref Wellness & SPA zarówno dla klientów indywidualnych jak i w publicznych realizacjach.

STEROWNIKI

SERIA Z

Sterowniki do sauny z serii ZXX to przede wszystkim możliwość łatwego ustawiania i kontrolowania temperatury, wilgotności powietrza oraz innych parametrów. Pozwalają uzyskać doskonałe warunki w saunie, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Do ich najważniejszych zalet zaliczamy:

 • funkcjonalny wyświetlacz LED;
 • wytrzymały panel z hartowanego szkła;
 • obudowę wykonaną ze stali kwasoodpornej;
 • dotykowe, podświetlane przyciski;
 • dwa kolory panelu sterowania do sauny;
 • czujniki temperatury w drewnianej/metalowej obudowie.

Wymiary panelu sterującego:
166 x 114 x 33mm

Wymiary puszki sterownika:
9KW/15KW: 248 x 198 x 116mm
22KW/30KW: 348 x 228 x 166mm

Wymiary czujnika temperatury:
60x40x25mm

ZXX to podstawowa seria sterowników do sauny – posiada wysokiej klasy panel wykonany z hartowanego szkła oraz wyświetlacz OLED, na którym widoczne są najważniejsze, ustawione przez użytkownika parametry.

Do Państwa dyspozycji są modele podstawowe (od Z00 do Z44), które umożliwiają sterowanie saunami suchymi, mokrymi, infrared i łaźniami parowymi o różnych parametrach, a także sterowniki z funkcjami dodatkowymi jak muzyka w saunie czy zdalne sterowanie za pomocą aplikacji FFES Sauna.

Dostosowujemy sterowniki do sauny z serii ZXX w pełni indywidualnie do każdego klienta oraz posiadanej przez niego sauny lub łaźni parowej. Inwestując w sterownik, zyskacie Państwo rozwiązanie niezawodne, łatwe w obsłudze i estetyczne, które stanowić będzie sposób na maksymalny komfort podczas korzystania z sauny.

SERIA C

Największym atutem paneli sterujących do sauny z serii CXX są kolorowe, dotykowe wyświetlacze. Ich wymiary i łatwość obsługi powodują, że bez problemu ustawicie Państwo dowolne parametry oraz funkcje takie jak temperatura, czas, wentylacja, moc parownika, aromaterapia i wiele innych. Dodatkowo:

 • posiadają niezwykle wytrzymałe obudowy, wykonane z anodowanego aluminium;
 • są odporne na wilgoć i niskie / wysokie temperatury – zalecane dla saun ogrodowych;
 • dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych (naturalne aluminium / grafitowy);
 • czujniki temperatury w metalowej / drewnianej obudowie;
 • są bardzo proste w użytkowaniu.

Wymiary panelu sterującego:
120 x 71,2 x 16mm

Wymiary puszki sterownika:
9KW/15KW: 248 x 198 x 116mm
22KW/30KW: 348 x 228 x 166mm

Wymiary czujnika temperatury:
60x40x25mm

Nowoczesne panele sterujące do sauny z serii CXX to rozwiązania, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów pragnących stawiać na najnowocześniejsze rozwiązania i chcących zyskać pełną kontrolę nad warunkami, jakie panują w saunie. Różnią się one od serii ZXX tym, że posiadają dotykowe, kolorowe wyświetlacze 3,5”, które są bardzo proste i komfortowe w obsłudze.

Do Państwa dyspozycji są sterowniki do sauny w wersji podstawowej (od C00 do C44), które dopasujecie do rodzaju sauny i jej wyposażenia, a także panele z opcjami dodatkowymi jak muzyka w saunie czy możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji FFES Sauna.

Inwestując w nie, zapewnicie sobie Państwo możliwość dostosowania warunków panujących w saunie do swoich potrzeb. Duża różnorodność modeli z serii CXX pozwoli Wam znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie.