sk-SK pl-PL
logo

Sauny infrared - Informacje

Sauny infrared to nic innego jak niezwykle nowoczesne kabiny termiczne. Sposób ogrzewania zastosowany w saunach infrared diametralnie różni się od saun fińskich. Polega na zastosowaniu promieniowania emitowanego z paśmie podczerwonym przez specjalnego rodzaju promienniki podczerwieni -. Zastosowana w kabinach termicznych technologia jest bezpieczna, a samo promieniowanie podczerwone całkowicie nieszkodliwe. Ten sposób od lat stosowany jest w szpitalach przy ogrzewaniu noworodków w inkubatorach.


Jak działają te urządzenia? W związku z tym, że sauny infrared są zbudowane zupełnie inaczej niż tradycyjne urządzenia tego typu, można je stosować w każdym typie pomieszczenia, w każdego rodzaju wnętrzach. Bez potrzebny spełniania dodatkowych warunków. Sauny infrared to doskonały sposób na relaks w warunkach nieco innych niż te znane z saun fińskich. W kabinach termicznych panuje temperatura około 40 st. Celsjusza. Aby przebywanie w saunie odniosło pozytywny skutek trzeba w niej przebywać przynajmniej 30 minut bez przerwy. Infrared to sauny, na które mogą sobie pozwolić także osoby z nadciśnieniem oraz chorobami serca.


Proponujemy sauny infrared jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe o wysokości 207 cm oraz innych wymiarach dostosowanych do potrzeb użytkownika. Do budowy tego rodzaju saun wykorzystujemy świerk skandynawski, sosnę skandynawską, osikę w wersji termo oraz białą, jodłę kanadyjską oraz cedr kanadyjski. Każda kabina ma atest Polskiego Zakładu Higieny, nr HK/W/0473/01/2009.

Nasi pracownicy pomogą wybrać najlepsze materiały. Skontaktuj się z nami jak najszybciej!


Sauna SC Kraków sauny fińskie łaźnie parowe kabiny infrared na podczerwień

Polityka Prywatności